16752.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
Bende János: Zichy Mihály élete és művészete. Bp., 1927, Kókai, (Pesti Könyvnynyomda Rt.-ny.), 206 p. Átkötött egyedi aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötés, a gerincen piros-fekete címkével, aranyozott felirattal, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.