16811.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Rengeteg (főleg fekete-fehér) képpel illusztrált. Kiadói kopott és foltos egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.