2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825. Bp., 1888, Franklin, XIV+2+574 p. Második kiadás. Korabeli átkötött kopott félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, belül jó állapotban.