17909. 400. Gelaufene Fernauktion Bücher: Märchen
1 400 HUF 3,78 EUR, 4,12 USD
0 HUF
La Fontaine: Mesék. Bp., 1955., Új Magyar Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert