15028.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: A sivatag népe. (The fire of desert folk.) Utazás Marokkón keresztül. Ford.: Dr. Balassa József. Bp.,(1928), Franklin, 246+1 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.