15058.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos, gerinc mentén szakadozott.