15202.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Tanulmányok Békéscsaba történetéből. Szerk.: Kristó Gyula, Székely Lajos. Békéscsaba, 1970, Békéscsaba Város Tanácsa Végrehajtó Bizottságának kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.