17725.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 600 HUF
Arisztotelész: Eudémoszi etika, Nagy etika. Bp., 1975, Gondolat. Fordította és a jegyzeteket írta: Steiger Kornél. Kiadói vászonkötés, kiadói papírborítóval, kissé sérült.