10078. 400. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
24 000 HUF
21
0 HUF
Csillag József (1894-1977): Aratás. Olaj, vászon, jelzett, javított. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 51×70,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf