80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Fóth Ernő (1934-2009): Csendélet . Olaj, vászon. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével. Üvegezett, kissé sérült keretben. 70×50 cm