M. Novák András (1944-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, szélén kiss... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~3000001/M-Novak-Andras-1944-Csendelet-Olaj-vaszon-jelzett-szelen-kisse-serult-60C39760-cm~II2452282
2452282
10316
400
14000
Beschreibung: M. Novák András (1944-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, szélén kissé sérült, 60×60 cm
: pelikán_kristóf