10283. 400. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 400 HUF 6,49 EUR, 7,06 USD
0 HUF
Major jelzéssel: Díszes ruhában, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18,5×24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : lászló_lili