10314. 400. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Muzsnay Ákos (1945-): Táj I, 1996, Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. II/VII számozással. Üvegezett fa keretben, 34,5×25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf