10493. 400. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
14
0 HUF
Zeller Mihály (1859-1915): Táj. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült antik fa keretben, 11,5×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf