3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Zichy Mihály rajza után Angerer Gy: Az Úr: "Küzdj és bízva bízzál!". Ember tragédiája XV. szín. Fénymetszet, papír, jelzett a metszet alatt, lap széle sérült, 21,5x14,5 cm