Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 363
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2457294
10539
400
9500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Török Sándor Károly (1895 -?) : Vásári jelenet. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 14x19 cm
2457297
10540
400
Pucser András: Kisváros. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 30x41 cm
2458172
10541
400
Megyesi Lukrécia: Virágos csendélet Olaj, vászon jelzett, Keretben. 41x30 cm
2457273
10542
400
m. Lux Kálmán (?-?): Táj, házakkal. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 21x13 cm
2457257
10543
400
Csontra festett miniatúra. India, XIX. sz. 9,5x6 cm Keretben
2456957
10545
400
28000
Holló jelzéssel: Bográcsozó parasztok. Olaj, vászon. 63,5x94,5 cm. Sérülésekkel.
2457116
10546
400
Jan Halla?: Tájkép. Litográfia, papír. 23x42cm. jelzett.
2457628
10547
400
Olvashatatlan jelzéssel: Gésák. Akvarell, papír. jelzett: P....Pál 912., üvegezett keretben 20x12cm 2457636
10548
400
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakció. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 46x28cm 2458267
10549
400
Prihoda István (1891-1956): Mária. Rézkarc, papír, jelzett, 30×23 cm 2455048
10550
400
Varga János (?): Virágáruslány. Olaj, vászon 35x25 cm. Jelzett, kopott, sérült keretben
2458274
10551
400
Pierre Auguste Cot, (1837-1883) után: L'Orage. Photogravuer, papír, sérülésekkel, Jelzett: Goupil, 25x17cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF