10748.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,57 EUR, 20,00 USD
El Kazovszkij nyomán: Bagoly. Olaj, farost. Kartonra kasírozva. Sarkaiban kissé sérült. 57x57 cm