10636.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Jelzés nélkül: Színes kép. Olaj, vászon. 50×40 cm