10645.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Jelzés nélkül: Vízparti vibrálás. Olaj, vászon. Dekoratív, historizáló stílusú keretben. 50x70 cm