10629.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Jelzés nélkül, ismeretlen festő alkotása: Libapásztorlány. Olaj, vászon. 25x39,5 cm