10936.
400. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Carlo Dolci (1616-1686) után: Mater Dolorosa. Fénynyomat, papír. Kissé foltos. Lap alja és teteje sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben. 39×30 cm