19059. 400. Gelaufene Fernauktion Juwelen
20 000 HUF
0 HUF
Arany (Au) 14K Uris női óra, másodpercmutatóval, jelzett, nem jár, tokon kis sérüléssel, d: 2 cm, bruttó: 12 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert