12247. 400. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
18
0 HUF
cca 1900 Szecessziós fém tükör, jelzett (Argentor Wien), kopott, sérült, javított, karcos üveggel, 26x12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert