1848 [Görög Demeter]: Magyar atlasz, a' magyar-, horvát- és tótországi megyék és szabad kerületek földtérképei. Közrebocsájtotta Görög. Új lenyomat a Nemzeti Encyclopaedia olvasóinak kézi használatára. Első füzet. Benne "a jegyek magyarázatjával", Magyarország általános földabroszával, Abaúj, Arad, Árva, Bács-Bodrog, Baranya, Bars, Békés, Bereg, Bihar, Borsod, Csanád, Csongrád, Esztergom, Fejér, Gömör, Győr vármegyék térképével. Pest, 1848, Hartleben Konrád Adolf, 4+1 t.+1 (Magyarország általános földabroszával) +16 (vármegye térképek) t. Kézzel színezett rézmetszetű térképekkel. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval, javított gerinccel, de maga füzet teljes első füzet, jó állapotú térképekkel.
cca 1900-1910 A Magyar Szent Korona országainak politikai térképe. Terv.: Kogutowicz Manó. 1 : 2.400.000. Magyar Földrajzi Intézet Rt., kis szakadásokkal, 49,5x35,5 cm
1838 Plan der Ueberschwemmung von Ofen und Pesth bei dem Eisgang des höchsten Wasserstandes vom 15-ten auf den 16-ten März 1838. Herausgegeben auf oeffentliche Kosten von k. k. 5ten Feld Artill. Regiment. [Pest, Johann Schmied-ny.], a pest-budai jeges árvíz kőnyomatú térképe, sérült, üvegezett fa keretben, sérült: szakadásnyomokal, az egyik alsó sarkán hiánnyal, hajtásnyommal, 41x58 cm
1902 A Balaton tónak és környékének részletes térképe 4 lapon. Csak 3 lap a négyből! Tervezte Lóczy Lajos, vászonra kasírozva. A lapok mérete egyenként 45x66 cm. Hajtva, jó állapotban, eredeti kartonban. A jobb alsó sarokban kiemelt balatonparti üdülőhelyek térképeivel.