1942 A Föld országai, nagyméretű térkép, Klösz György és Fia Térképészeti Műintézet Budapest, Kókai Lajos kiadása, apró szakadással, jó állapotban, 115x77,5 cm
1939 Erdély földje és kincsei, rajzolta: Gulyás László, 37x32,5 cm + A moldvai magyarság néprajzi térképe és a moldvai magyar lakosságú róm. kat. plébániák térképe, tervezte: dr. Szvoboda Béla, rajzolta: Percz János, 39x32,5 cm
cca 1900-1910 G. Freytags Karte von Europa, 1 : 7.500.000, Kartographische Anstalt G. Freytag & Berndt, szakadt, szétvált borítóval, kisebb szakadásokkal, 90x70 cm
cca 1890-1910 Torda-Aranyos megye közigazgatási térképe. Hivatalos adatok alapján rajzolta: Hátsek Ignácz m. k. térképész. 1 : 500 000, metsz. és nyomta: Posner Károly Lajos, kiadja: Rautmann Frigyes, Bp. Kis szakadásokkal, 53,5x38 cm
cca 1880-1890 Európa vasúti és gőzhajózási térképe (Eisenbahn und Dampfschiffroutenkarte von Europa, bearbeitet von J. Franz). 1:3000000, 135×178 cm. Vászonra kasírozva, egy kb. 18 cm hosszú szakadással, szélén kisebb sérülésekkel, hiányokkal.