Rahmen Zahl der Lose: 20
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2451238
12492
400
Frames
Üvegezett fa keret régi divat illusztráció modern nyomatával, belső méret: 24,2×16,4 cm 2453087
12493
400
Frames
Díszes modern fa üvegezett képkeret, vadászati témájú nyomattal, 23x28 cm
2457266
12494
400
Frames
Dekoratív üvegezett képkeret. 27x31cm 2448676
12495
400
Frames
Nyomat üvegezett fakeretben, kopott, 37x50cm 2457539
12496
400
Frames
Csont és gyöngyház berakásos fénykép 9x9 cm Külső 17x17 cm 2453750
12497
400
Frames
cca 1920 Régi szecessziós vörös bőr üvegezett képkeret, szőlőmintás díszítéssel, benne fiatal lányok portréjával, egészen kis kopásnyomokkal, fotó: 20x15 cm, keret: 31x26 cm 2391393
12498
400
Frames
Régi, üvegezett fa képkeret intarziával. Képméret 16x27 cm Kisebb sérülésekkel 2430607
12499
400
Frames
Ovális, dekoratív virágokkal plasztikusan díszített régi fa képkeret. Kopott. Belső méret: 60×49,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF