DN "Magyar Századok" 13xklf aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Numismatik/Moderne-Beischlage-Fantasiemunzen~2000011/DN-Magyar-Szazadok-13xklf-aranyozott-Cu-emlekerem-tanusitvannyal-a-sorozat-gyujtoi-mappa~II2441590
2441590
31755
400
15000
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
Beschreibung: DN "Magyar Századok" 13xklf aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, a sorozat gyűjtői mappájával és tulajdonosi tanúsítvánnyal (35mm) T:PP
: pelikán_kristóf