11105. 400. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Népi mintás mázas kerámia fali tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert