Cseh porcelán csésze aljával, kopott, jelzett, d: 11cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Cseh-porcelan-csesze-aljaval-kopott-jelzett-d-11cm~II2448956
2448956
11363
400
Beschreibung: Cseh porcelán csésze aljával, kopott, jelzett, d: 11cm
: nagy_andras