11373. 400. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Gazdagon díszített jelenetes Altwien cseh porcelán cukortartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert