2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Staffel Limburg Echt Dom-Keramik fajansz süteményes tálca. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kopásnyomokkal, sarkánál kisebb lepattanással, 34x15 cm