11205. 400. Gelaufene Fernauktion Porzellan
10 000 HUF 26,53 EUR, 28,57 USD
0 HUF
Zsolnay porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal, a kiöntő teteje hiányzik
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert