17352.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 800 HUF
10,08 EUR, 10,86 USD
Debreczeni Márton: A kióvi csata. Hősköltemény. Pest, 1854, Gróf Mikó Imre (Emich Gusztáv könyvnyomdája). Aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé kopott gerinccel, kissé sérült borítóval, címlapon ceruzás jelöléssel, helyenként kissé foltos lapokkal.