17393.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Tóth Árpád összes versei. Bevezette s a hátrahagyott költeményekkel és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte: Szabó Lőrinc. Bp., é.n., Athenaeum. 295 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen apró sérülésekkel és kopással, egyébként szép állapotban.