16739.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
V.V. Sztaszov. Orosz művészet. A XIX. század második felének festészete. Szerkesztette és a bevezetÅ‘ tanulmányt Ãrta: Bacher Béla. Bp., 1955, KépzÅ‘művészeti alap. Kiadói félvászon-kötés.