10235. 401. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 500 HUF
0 HUF
Szabó Vladimir (1905-1991): Mátyás templom és a Halászbástya, rézkarc, papír, jelzett, foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 29x39 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf