10268. 401. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 600 HUF
0 HUF
Török Endre (1926-1980): Ómassa (Bükk). Színes linó, papír, jelzett, 35×24 cm, sérült, kopott, üvegezett keretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras