8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Varga Gyula (1935-2002): Álom (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajánlási sorokkal. Üvegezett fa keretben. 21,5×20 cm