10492.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Jelzés nélkül: Tanya. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben. 40x57,5 cm