10451.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan (kopott) jelzéssel: Ülő alakok. Szén, papír, sérült. Kartonra kasírozva. 48x64 cm