10413.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Orosz G. 1977 jelzéssel: 5 kör. Olaj, papír. Keretben. 47x37 cm