10414.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,14 EUR, 40,00 USD
Pádly jelzéssel: Velencei látkép. Olaj. vászon, kissé sérült. Dekoratív fa keretben. 28x42 cm