19068. 401. Gelaufene Fernauktion Juwelen
4 800 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, fekete kövekkel, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 14,73 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert