1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
"18. sz. Strand fürdőszobák, fdszt., konyhák, fdszt. I. II. WC. fdszt. I. II." feliratos zománcozott fém tábla, kisebb sérülésekkel, 10,5×16 cm