11864. 401. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 000 HUF
0 HUF
Argentor ezüstözött alpakka serleg, gravírozott "Fecskék 1930. Férfi-túradíj" felirattal, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, karcolásokkal, elszíneződéssel, m: 17,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras