12155. 401. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 200 HUF 3,18 EUR, 3,43 USD
0 HUF
Magnetit karkötő és nyaklánc teknős formájú medállal, a karkötőn kis kopásnyomokkal, apró sérüléssel
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras