1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
1932 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 40 p. Kiadói papírkötésben, kissé sérült, a könyvtesttől elvált borítóval.