Landkarten Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2463310
13507
401
Maps
cca 1943 Budapest térkép, kiadja a Magyar Kir. Honv. Térképészeti Intézet, 1:25000, 75x91 cm, apró szakadással, kissé foltos 2462967
13508
401
Maps
cca 1880-1900 Arad városának térképe, Pallas Részvénytársaság nyomdája, 23×15 cm 2465331
13509
401
Maps
cca 1940 Erdély térképe, rajta a történelmi határokkal és a visszacsatolt területekkel, Kogutowicz Manó terve alapján, kiadói papírkötésben, Magyar Földrajzi Intézet, 1 : 900.000, 46,5x58,5 cm 2464155
13510
401
Maps
1945 Magyarország vármegyéi, Bp., Magyar Földrajzi Társaság, az 1945. évi földrajzi zsebkönyv melléklete, kiadói papírboríítóban, hajtásnyommal, 24 p. 2463197
13511
401
Maps
cca 1960-1970 5 db magyar turistatérkép (Budai-hegység; Karancs, Medves és a Heves-Borsodi-dombság; Mátra; Mecsek; Göcsej). Bp., Kartográfiai Vállalat
2463254
13512
401
Maps
1911 Temes vármegye térképe. Kogutowicz: Megyei térképek. 1 : 400.000. Magyar Földrajzi Intézet Rt. Vászonra kasírozva, kissé foltos, 50x36 cm 2467234
13513
401
Maps
Andrees Allgemeiner Öst.-Ung. Handatlas. Wien, 1909. Perles. Második kiadás. Aranyozott, gerincű, félbőr kötésben. gerinc levált, előzéklap foltos, 2465312
13514
401
Maps
1932 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 40 p. Kiadói papírkötésben, kissé sérült, a könyvtesttől elvált borítóval.
2358073
13515
401
Maps
1914 Máramaros-sziget, K.u.K. Militärgeographisches Institute, 1:200000, 43,5x61,5 cm
2466955
13516
401
Maps
1935 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben 2467165
13517
401
Maps
4 db vármegyés és katonai térkép kissé megviselt állapotban 2460025
13518
401
Maps
Budapest térképe, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet, szakadásokkal, 77×94 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF