Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 58

1984. Bp. Honvéd 1949-1984 egyoldalas Br sport emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-
30815.

1984. "Bp. Honvéd 1949-1984" egyoldalas Br sport emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
800 HUF
1998. Kőbánya - Nemzetközi Diáksportvetélkedő 1998 - Internationale Schülerwettkämpfe mázas kerámaplakett dísztokban (102x120mm) T:1
30816.

Rufpreis:
1 600 HUF
2003. A Vízgazdálkodás Állami Irányításának 50. évfordulójára Br emlékérem T:1-
30817.

2003. "A Vízgazdálkodás Állami Irányításának 50. évfordulójára" Br emlékérem T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
2004. 6. Női Kézilabda Európa Bajnokság kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1-
30818.

2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1-

Rufpreis:
800 HUF
30819.

Rufpreis:
8 000 HUF
2021. 4xklf magyar olimpiai jelvény Magyarock eredeti csomagolásban T:1 2021. 4xdiff Hungarian Olympic badges Magyarock in original packing C:UNC
30820.

2021. 4xklf magyar olimpiai jelvény "Magyarock" eredeti csomagolásban T:1 2021. 4xdiff Hungarian Olympic badges "Magyarock" in original packing C:UNC

Rufpreis:
8 000 HUF
DN Lovas Br díjérem, fekete-fehér-piros szalagon T:2
30821.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ausztria 1933. Berlin-Budapest-Bécs sportverseny 1933. június 24. ezüstözött Br díjérem. Szign.: Grienauer (72,85g/60mm) T:2 kis ph. /  Austria 1933. Berlin-Budapest-Vienna SportS Competition, 24th June 1933 silver plated Br award medal. DREI-STAEDTE-ACHTER BERLIN-BUDAPEST-WIEN - WIEN AM 24 JUNI 1933 Sign.: Grienauer (72,85g/60mm) C:XF small edge error
30822.

Rufpreis:
8 000 HUF
Csehszlovákia ~1930. Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2- ezüstözés kopott Czechoslovakia~1930. Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia silvered Br medallion (40mm) C:VF silvering is worn
30823.

Rufpreis:
2 000 HUF
Csehszlovákia ~1930. Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség Br és ezüstözött Br díjérem (40mm, 2xklf) T:2- Czechoslovakia~1930. Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia Br and silvered Br medallion (40mm, 2xdiff) C:VF
30824.

Rufpreis:
1 000 HUF
Franciaország 1954. Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, Mle G. Kernberger 1954 gravírozással T:1- patina France 1954. Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Securityhallmarked, gilt Ag decoration on ribbon, in original case, with Mle G. Kernberger 1954 engraving C:AU patina
30825.

Rufpreis:
5 000 HUF
Franciaország 2005. Bagneux városháza / Sport díjérem 2005 aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:1 France 2005. Town hall of Bagneux / Sport medallion 2005 gilt metal sport medallion on neck ribbon, in original case (80mm) C:UNC
30826.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF