11093. 401. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 000 HUF
0 HUF
Mitológia jelenetes váza, kerámia, kopott, sérült, m:14cm, d:13cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras